پروژه کارآفرینی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی

دسته: طرح های توجیهی

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 1000 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 42

دانلود کنید!

  • دانلود پروژه تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی
  • دانلود کارآفرینی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی
  • طرح توجیه فنی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی
  • طرح توجیهی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی
  • کارآفرینی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی
  • توجیه اقتصادی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی
  • پروژه کارافرینی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی
  • پروژه کارآفرینی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی

پروژه کارآفرینی تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی

مقدمه:

این گزارش شامل طرح پیش امکان سنجی برای تولید یکی از ابزارهای دقیق آزمایشگاهی با عنوان فاصله یاب لیزری می باشد. بدیهی است با توجه به تنوع ابزارهای دقیق آزمایشگاهی، تهیه یک طرح پیش امکان سنجی برای همه آنها، مقدور نمی باشد و از اینروی با توجه به اهمیت و کاربرد فرآوان فاصله یابهای لیزری در کارهای آزمایشگاهی، در این طرح تولید آن مورد برر سی و مطالعه اولیه قرار گرفته است. گرچه نتایج حاصل حاکی از مقروت به صرفه بودن تولید این ابزار است، لیکن مشاور توصیه می نماید مطالعات تکمیلی امکان سنجی برای محاسبه دقیق سود و زیان طرح و نرخ بازگشت سرمایه و سایر شاخصهای موردنیاز برای تصمیم گیری صورت پذیرد.

نام کامل طرح و محل اجرای آن:

تولید ابزار دقیق آزمایشگاهی (فاصله یاب لیزری)

محل اجرا:

مشخصات متقاضیان:

نام

نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

تلفن

دلایل انتخاب طرح:

در بخش تولید توجه به استانداردهای تولید بسیار با اهمیت می باشد به خصوص تولید در زمینه ماشین آلات و همچنین قطعات ماشین آلات تولید و قطعات نظامی دقت فراوان برای تولید مورد نیاز است. وجود فاصله یاب در تولید این محصولات بسیار موثر می باشد خصوصاً آنکه فاصله یاب های قابل نصب در خطوط تولید دارای دقت بسیار بالا می باشند.

تولید مناسب قطعات می تواند موقعیت استراتژیک کشور را تثبیت کرده و ایران را به عنوان یکی از تولیدکنندگان معتبر معرفی نماید.

وضعیت و میزان اشتغالزایی:

تعداد اشتغالزایی این طرح 25 نفر میباشد.

تاریخچه و سابقه مختصر طرح:

امروز در صنایع مختلف وسایط گوناگونی جهت افزایش دقت تولید و سیستمهای وناگونساخته شده است. مسافت یاب لیزری یا فاصله یاب لیزری یکی از این سیستم ها می باشد. بکارگیری فن آوری نوین پردازش اطلاعات و سیستمهای الکترونیکی پیشرفته، تولیدکنندگان را قادر می سازد از این وسائل جهت کنترل هوشمند خط تولید خود استفاده کنند. اولین قدم در این راه، تولید حسگرهای لازم جهت حس کردن شراط خطرناک می باشد که از جمله اساسی ترین آنها سنسورهای فاصله یاب هستن د. این سنسورها باید قادر به درک فاصله مناسب بوده و قابل استفاده در شرایط گوناگون آب و هوایی و شدت نورهای مختلف باشند.

دانلود کنید!